KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029119
nr 1502 9119
Rolf Mellström
(1896-1953), Sverige
Oljemålning, "Ejdrar i storm". Signerad. Olja på pannå, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 45x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 november 2022
kl 20:26:42
11/11 17:16:09
Rolf Mellström
Läs mer om Rolf Mellström